Literacki Piknik nad Wisłą

http://www.muratorexpo.pl


http://www.muratorexpo.pl

W dniach 16 i 17 września 2017odbędzie się Literacki Piknik nad Wisłą. Organizatorzy zaplanowali liczne spotkania ze znanymi autorami, zaproszono też ponad 70 wystawców, którzy zaprezentują swoje propozycje wydawnicze. Będzie można tam obejrzeć i nabyć książki z zakresu literatury pięknej i popularnonaukowej, reportażu, dla dzieci i młodzieży, a także albumy, przewodniki, poradniki.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: ks. Adam Boniecki, Katarzyna Miller, Magdalena Zawadzka, prof. Jerzy Bralczyk, a także laureaci Literackiej Nagrody m.st. Warszawy: Anna Janko i Magdalena Kicińska.

W trakcie Pikniku można będzie zobaczyć wystawę dotyczącą Historii Literackiej Nagrody m.st. Warszawy, a także „Polska Architecture” i „Fokus na Warszawę„.
Literacki Piknik to również wspaniała okazja do przespacerowania się odrestaurowanymi Bulwarami Wiślanymi. Między mostem Śląsko-Dąbrowskim a Muzeum Sztuki Nowoczesnej znajduje się plaża, plac zabaw z trampolinami, falujące ławki i figury ryb wiślanych. Dla dzieci przygotowano gry i zabawy plenerowe, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne i lepienia z masy papierowej.

Wstęp na piknik jest bezpłatny!

Szczegółowy program można zobaczyć na stronie:

http://www.muratorexpo.pl/targi/literacki-piknik-nad-wisla/program/

http://4free.waw.pl/wydarzenie-36582-literacki-piknik-nad-wisla

AN


  • RSS